Lajme

Colors: Purple Color

Nasuf Mjekqi ishte diagnostifikuar me sëmundjen leukimi acute

Nasuf Mjekqi ishte diagnostifikuar me sëmundjen leukimi acute

Pas një sëmundje të rëndë, sot ka ndërruar jetë veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nasuf Mjekiqi.

Saktësisht ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:30 afër fabrikës së çimentos në këtë komunë.

Majori Qazim Reka nga Drejtoria Rajonale e Policisë në Ferizaj i tha KosovaPress-it se treni, i cili ka qenë duke qarkulluar nga Hani i Elezit në drejtim të Shkupit, pas aksidentit nuk ka ndaluar fare dhe ka dalë në territorin e Maqedonisë Veriore.

Nasuf Mjekqi ishte diagnostifikuar me sëmundjen leukimi acute

Nasuf Mjekqi ishte diagnostifikuar me sëmundjen leukimi acute

Pas një sëmundje të rëndë, sot ka ndërruar jetë veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nasuf Mjekiqi.

Kryetari i kësaj partie Isa Mustafa, në një intervistë për EkonomiaOnline, thotë se janë të vendosur që të shpërndajnë Kuvendin dhe të shkojnë në zgjedhje të reja, në mënyrë që të formohet një qeveri legjitime dhe e cila merret me temat të cilat, sipas tij, kanë stagnuar gjatë Qeverisë Haradinaj.

Flash Lajme