Shqipëri

Colors: Purple Color

“A keni dorëzuar dorëheqjen?” Sandër Lleshaj ‘sulmon’ gazetarët: Sa rëndë është gjendja e informimit!

Ditën e sotme ka dalë në një deklaratë për shtyp ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, i cili gjithashtu ka folur edhe për lajmin që qarkullon se ai i ka dorëzuar dorëheqjen kryeministrit Rama.

Shkoi me pretekstin për të lypur por tentoi të vjedhë banesën, në kërkim nga policia 24-vjeçarja

Një 24-vjeçare është shpallur në kërkim nga Policia e Tiranës pasi mbrëmjen e djeshme në rrugën “Butrinti”, në Kashar, ka shkuar me pretekstin për të lypur dhe më pas ka tentuar të vjedhë në banesën e shtetases I.

“Çdo gjë është mbajtur shënim”, Meta publikon videon e shembjes së Teatrit Kombëtar dhe paralajmëron: Askush s’ka për t’i shpëtuar drejtësisë

Në ditën Kombëtare të Trashëgimisë Kulturore Presidenti Ilir Meta ka publikuar videon e shembjes së Teatrit Kombëtar, duke deklaruar se krimet e rënda kushtetuese ligjore dhe morale, veçanërisht në Tiranë e Durrës kundër trashëgimisë kulturore do të jenë të paamnistueshme.

Flash Lajme

Më të lexuarat