Një makinë ka marrë flakë në autostradën Tiranë – Elbasan dhe ka shkaktuar trafik me rradhë të gjata. Mesa duket policia ka arritur në vendngjarje dhe po bëhet e mundur lirimi i autostradës si dhe zbardhja e shkaqeve që ka shaktuar zjarrin në automjet.

Flash Lajme

Më të lexuarat