Varrezat e fshatit Dhoksat janë përfshirë nga zjarri, pasi një banor i ka vënë flakën barërave të thata. Banori dogji barërat në oborrin e shtëpisë, por era ka favorizuar flakët, të cilat u shpërndanë duke prekur edhe varrezat.

Zjarrfikësja ka mbërritur në fshat dhe është bërë e mundur kontrolli i flakëve.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All