Një karburant ka shpërthyer në afërsi të kryqëzimit të Shënkollit në Lezhë.

Zjarrfikëset ndodhen në vendngjarje dhe për momentin nuk dihet nëse ka persona të lënduar nga shpërthimi.

Siç shihet edhe në video, flakët kanë përfshirë pothuajse të gjithë karburantin.

Burime paraprake flasin për tre të plagosur.

Flash Lajme

Më të lexuarat