Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fshat të Vlorës, ku babai ka goditur me sëpatë vajzën dhe bashkëshorten. Policia sapo është njoftuar për ngjarjen dhe ka shkuar drejt fshatit Gumenicë.

Pritet të mësohen detaje rreth kësaj ngjarje të minutës së fundit.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All