Banorët e Unazes së Re njoftuan se janë shoqëruar në polici disa nga zërat kryesorë te protestës njëvjeçare në mbrojtje të shtëpive të tyre nga nje projekt korruptiv i qeverisë së Edi Ramës.

Policia ndodhet atje, njoftojnë banoret e Unazës. Ndërsa gratë po mblidhen tek vendi i protestës.

Punonjës të policisë kanë shoqëruar në komisariat, G. Sh. dhe I. K., të dy banorë të Unazës. I. K. është përsoni qe goditi me kepucë Ramën te spitali i Traumës.

Shoqërimet janë bërë sot në mengjes.

Flash Lajme

Më të lexuarat