Dy persona janë konfliktuar në pedonalen e Beratit. Një prej tyre ka qëlluar me armë zjarri në ajër.

Ngjarja ndodhi në mesnatë pas një konflikti për motive të dobëta mes shtetasve me iniciale A.

F. dhe K.V.

Ky i fundit pasi qëlloi me armë zjarri është larguar nga vendi i ngjarjes.

Ai është shpallur në kërkim dhe policia po punon për kapjen e tij.

Flash Lajme

Më të lexuarat