Një furgon është përfshirë nga flakët në orët e mbrëmjes.

Automjeti ishte i vendosur në lagjen “15 Tetori” para Bashkisë së Vlorës.

Mësohet se grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe zbardhjen e rastit.

Informacion:

Vlorë

Në orët e mbrëmjes, në lagjen “15 Tetori” para Bashkisë së qytetit, ka marrë flakë automjeti tip furgon Volskwagen Kaddy në pronësi të shtetasit F.P.

Grupi hetimor po punon në lidhje me sqarimin e rrethanave dhe zbardhjen e rastit.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All