Studentja debatin me Kryeministrin Rama

Kryeministri Edi Rama ka vijuar sot me skandalin e rradhës, teksa ka nxjerrë jashtë një studente gjatë takimit të zhvilluar në Qytetin Studenti.

Ish-Kryeministri Sali Berisha nxjerr një tjetër detaj nga ky takim, teksa ka shkruar se Rama ishte i veshur me antiplumb.

Berisha e cilësoi akt arrogant dhe burracak, nxjerrjen jashtë të studentit.

Ja postimi i plotë

Ketij i thone dil-jashte debat!

Akt arrogant dhe burracaku i Edvin Kristaq Urrejtjes ndaj studentes i cili i veshur me antiplumb ne takim nxjerr jashte studenten!Turp!

Ndiqeni videon e meposhtme. sb

Flash Lajme