Deputeti socialist, Pjerin Ndreu i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, tha se qeveria ka problemet e saj. ”A ka probleme qeverisja? Po ka! A jemi në kushtet që duhet të lënë mandatet që Luli me disa të tjerë duan t’i zënë vendin Ramës dhe të ndryshojnë rregullat e mazhorancës që ka 78 kartona.

Ne jemi mazhoranca, ju jeni minoranca”.

Flash Lajme