Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd. Si pasojë e përplasjes së dy mjeteve me njëri-tjetrin kanë mbetur të plagosur tre persona.

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd.

Raportohet se si pasojë e përplasjes së dy mjeteve me njëri-tjetrin kanë mbetur të plagosur tre persona.

Njëri prej tyre ka pësuar dëmtime të rënda në kokë.

Nga përplasja janë dëmtuar dhe dy automjete të tjera që ishin parkuar buzë rrugës në një restorant.

Flash Lajme