Maqedoni

Colors: Purple Color

Ish kryeprokurorja speciale Katica Janeva vazhdon trajtimin mjekësor në spitalin “Zhan Mitrev” në Shkup, pas disa problemeve kardiovaskulare. Avokatja e saj Irena Frçkovska theksoi për TV Alsat se Janeva po i nënshtrohet edhe disa procedurave tjera testuese dhe gjendja e saj shëndetësore po ndiqet nga mjekët.

Flash Lajme