Xhezair Shaqiri

Kane zanë me na ba monoton patriotizmin disa ne fb.

Qesin nje foto ne fb me A Jasharin apo Rugoven o nje flamur kombetar dhe vrajn e presin me komente ne fb.

Bura mbi 40 vjeçar e kur te i pyesesh kun hamamin ishit ju ne kto luftat qe u zhvilluan neper trojet shqiptare vergllatin me filozofin e filmave te Holivudit.

Thojn se nuk kan pas qare pa hik e mei lan nanat grat dhe motrat e tyre ne dor te shkavit se nuk kan pas arm me luftu.
E un e disa tjer qe nuk pata arm dhe shkuam ne Bajram Cur u armatosa 2 her i kalova bjeshket e nemuna ne kam deri ne Dugagjin. Kta prap thojn nuk keni ba namin ju qe keni luftu.

Paramendone ne nuk kemi ba nam ne qe kemi luftu e kta pa luftu hiq kan ba nam.
Jaaaa su ba me ndje veten Shqiptar prei shqiptarqiqave te shumt ne shqiptari.

Flash Lajme