Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dardania/public_html/dardania.com/plugins/system/jabuilder/helper.php on line 265
CEDIS: TË MARTËN PA RRYMË NJË PJESË E MADHE E KOMUNËS SË ULQINIT

Nga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes (CEDIS) për Portalin Ul-info njoftuan se të marten, me 16 prill, pa energji elektrike do të jenë këto vendbanime:

– në periudhën prej orës 08 deri në 14:45: Kodra, Mali i Bardh, Braticë, Salç, Valdanos, Mavrian, Krytha e Ulqinit dhe Krruçi.

– në periudhën prej orës 08:30 deri në 13: tërë zona e Katërkollës.

Flash Lajme