Gafurr Adili
NJOFTIM:
Ndahet nga jeta luftëtarja e orëve të para të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK)
dhe (nga viti 2002) edhe e Frontit për Bashkim Kombëtar Shqiptar (FBKSH),
Fatime Ademi nga Zhuri i Prizrenit.


Varrimi do të bëhet sot (në ora 13.30)
Lamtumirë shoqja ime e idealit kombëtar!
I lehtë të qoft dheu i Dardanisë së Shqipërisë!
Lavdi!

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All