Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dardania/public_html/dardania.com/plugins/system/jabuilder/helper.php on line 265
Shëndeti

Ndërsa jemi në prag të stinës së pranverës, frutat dhe perimet duhet të shoqërojnë vaktet tona.

Niseni ditën me perime: Mëngjesi është një vakt i rëndësishëm, ku duhet të përfshini perimet me anë të të cilave do të përfitoni një sërë vlerash ushqimore dhe shëndetësore.

Këto këshilla pse të puthurit mban çdo çift të fortë-fizikisht dhe mendërisht. Ju ndihmon të zgjidhni partnerin e duhur.

Rrit imunitetin. Ne e dimë se puthja sjell kënaqësi shoqërore. Përplasja e buzëve dhe gjuhëve që ne shpesh bëjmë ka benefite shumë të mira, sidomos në forcimin e imunitetit.

Flash Lajme