Taylor Swift ka thënë se performanca e saj në American Music Awards(AMA) është në dyshim sepse asaj i është ndaluar të këndojë këngët e saj.

Në një mesazh për fansat në mediat sociale, këngëtarja tha se menaxherët e muzikës, Scooter Braun dhe Scott Borchetta nuk po e lejonin që ajo të performojë këngë nga albumet e saj të kaluara, të cilat ata i posedojnë të drejtat e tyre.

Në Instastory, Veleshnja ka shpërndarë foto nga xhirimet e emisionit “Shiko kush luan”, por ajo që ka qënë në sy ka qënë shenja në syrin e tij.Një e nxirë dallohet qartë, ndërsa edhe aktori nuk mundohet që ta fshehë duke pozuar krah moderatores së emisionit Luana Vjollcës.Nuk dihet nëse kemi të bëjmë me një rol të aktorit, apo nëse ai është përfshirë në një konflikt me ndonjë person tjetër? Kjo mbetet për t’u sqaruar nga aktorit në ditët në vijim.

Manikyri është bërë pjesë e pandashme në dukjen e të gjitha grave dhe vajzave.

Duke konsideruar që është edhe një mirëmbajtje që nuk kushton shumë, të gjitha vajzat pothuajse gjatë gjithë vitit kujdesen që thonjtë e tyre të jenë në formë e me dizajnë nga më të ndryshmet.

Aktorja turke Meltem Miraloglu i habiti të gjithë kur një muaj më parë kurorëzoi në martesë dashurinë me miliarderin amerikan 80-vjeçar.

Megjithëse ishte munduar që martesën ta mbante larg syve të publikut, lajmi bëri xhiron e rrjetit.Por një muaj pas dasmës që u organizua në fshehtësi, mediat shkruajnë se çifti po shkon drejt ndarjes.

Flash Lajme