Reperi nga Gjilani, Duda, ka publikuar projektin e ri muzikor.

“S’ki sen” titullohet kënga e re e reperit shqiptar, të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip.

Ky projekt i tij është publikuar në platformën YouTube dhe për klipin e Dudës është përkujdesur produksioni Urban Graphis.

Flash Lajme