Ditën e djeshme modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi parakaloi për herë të dytë në një nga sfilatat e markës së njohur Guess.

Ajo shkëlqeu në sfilatën e organizuar në Komo të Italisë dhe siç duket marka super e njohur e drejtuar nga Paul Marciano, është fiksuar me modelen shqiptare pasi së fundmi është mësuar se Oriola do të jetë imazh i saj.

shtë përfolur shpeshherë se Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do bëhen prindër për herë të parë. Por gjithçka mbeti në nivelin e thashethemeve. Kujtojmë që vitin e kaluar Marina për muaj të tërë u tha se ishte shtatzënë e më pas moderatorja deklaroi se nuk ishte e vërtetë.

Flash Lajme