Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dardania/public_html/dardania.com/plugins/system/jabuilder/helper.php on line 265
Showbiz

Dita e Tokës (22 prill) duket se ka bërë bashkë këngëtarë të njohur dhe jo vetëm. Justin Bieber ka bërë me dije përmes një postimi në rrjetin social “Instagram” se një projekt muzikor do të lançohet në tregun muzikor botëror, pikërisht me tematikë mbrojtjen e mjedisit.

Flash Lajme