Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia është një ndër emrat që përflitet shpesh herë në mediat rozë, për jetën që ajo bën.

Së fundmi pas zënkave dhe kritikave që ajo bëri kundrejt fansave dhe mediave që shkruajtën se këngëtarja nuk ka bërë asnjë bamirësi apo të postojë foto nga tërmeti tragjik në Shqipëri, Enca ka nisur të publikojë foto të nxehta e provokuese.

Ndonëse viti 2019 është në ditët e fundit, këngëtari Young Zerka është duke shfrytëzuar çdo ditë për projektet e tij të reja. Pak kohë më parë ai solli për publikun këngën e parë të “Ep” me titull “You”, e cila ka ardhur në bashkëpunim me Nizën.

Flash Lajme