Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/dardania/public_html/dardania.com/plugins/system/jabuilder/helper.php on line 265
Showbiz

Në mesin e pretendentëve për ta përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizion, ishte edhe këngëtarja kosovare, Eliza Hoxha.Megjithatë juria vendosi që Jonida Maliqi të jetë fituesja.Por, këngëtarja kosovare, një ditë pas përfundimit tëfestivalit të RTSH-së, ka shprehur emocionet dhe falenderimet e saj për të gjithëata që e mbështetën, madje Jonidës ia ka uruar fitoren.

Flash Lajme