Demi Rose iu është rikthyer punës. Dhe modelja realizoi një set të ‘nxehtë’ fotografik në Tulum të Meksikës.

Demi pozoi në breg të detit e veshur me bikini ngjyrë tigri.

23-vjeçarja vuri në pah format e saj bombastike me bikinit shumë të vogla për të mbuluar ‘pasuritë’ e saj.

Flash Lajme