Aktori i humorit Gentian Zenelaj ka rrëfyer së fundmi marrëdhënien e veçantë që ka pasur gjithmonë me kolegen e tij Rudina Dembacaj.

Teksa ishin të dy të ftuar në “Soiree”, për të folur rreth qytetit të tyre të lindjes, Genti u shpreh se marrëdhënia e tij me Rudinën është përtej profesionales dhe solli ndërmend kujtime nga fëmijëria e tyre.

Gjatë premierës së filmit “Maleficent: Mistress of Evil” ku aktorja Angelina Jolie mban rolin kryesor, vajza e saj, Zahara tërhoqi vëmendjen e mediave.

Ajo parakaloi në tapetin e kuq me një fustan të zi dhe gjysmën e flokëve të kapur topuz, ndërsa mbante një palë vëthë, byzylyk dhe unazë nga koleksioni i saj “Zahara Collection”.

Flash Lajme