Këngëtarja Zaimina Vasjari, sot feston ditëlindjen e saj të 32-të, shkruan lajmi.net.

Kjo u bë e ditur nga vetë këngëtarja e cila i ka postuar disa InstaStory në të cilat shihen urimet e shumta që i kanë dërguar, familjarë, miq, e kolegë.

Modelja Emina Çunmulaj ka lënë Amerikën për të kaluar disa ditë pushimi në vendlindjen e saj, Tuz të Malit të Zi, dhe në Shqipëri. E teksa përmes një sërë fotografish të postuara në rrjetin social “Instagram” kuptohet se po e shijon tmerrësisht shumë natyrën, Emina është çuditur nga banjot ‘alla turke’, që ende ekzistojnë në Shqipëri.

Flash Lajme