Ish banori i “Big Brother” Vesel Kurtishaj, prej shumë kohësh ka qenë larg vëmendjes mediatike. I ftuar në emisionin  “Rudina” këtë të enjte në Tv Klan ka folur rreth historisë së veçantë të familjes së tij, për të cilën e ka zbuluar që në periudhën kur ishte pjesë e  Big Brother se jetonte me mamin dhe gruan e parë të babait.

Flash Lajme