Por reperi gjithashtu ka publikuar videot e tij në mediat sociale, për të cilat thonë se janë bërë para sherrit, në momentin kur personi në fjalë po e ndiqte.

Në videot e publikuara nga reperi në Instagram dëgjohet teksa ai dhe njerëzit me të cilët është, i kërkojnë në mënyrë të përsëritur një burri për të mos i ndjekur më.

Rita Ora është paraqitur me një flamur me ngjyra ylberi derisa është dukur seksi derisa po përcjelli mbrëmjen e Thomas Sabo në Berlin

Ajo është fytyrë e re për argjendarisë Thomas Sabo.Rita Ora i është bashkuar mbrëmjes që e mbështet këtë brend, kurse eventi është shënuar si: “Thomas Sabo Fahion Cocktail Event gjatë Javës së Modës së Mercedes Benz në Berlin.Këngëtarja (28) ka pasur të veshur një fustan të bukur derisa atë e ka shoqëruar në këtë mbrëmje edhe nëna e saj, Vera.

Flash Lajme

Më të lexuarat