Ajo e shfrytëzoi këtë udhëtim për t’u përfshirë gjithashtu në disa angazhime bamirësie, për ta vazhduar më pas me destinacionin e radhës.

Në përvjetorin e katërt të martesës, Emina udhëtoi drejt Monte Carlo-s së bashku me bashkëshortin e saj, për të festuar kështu një nga momentet më të veçanta në jetën e tyre.

Nuk është hera e parë që aludohet se Rihanna është shtatzënë, madje në një interviste para disa kohësh ajo ka shprehur dëshirën për një fëmijë.

Vlen të theksojmë se ajo është më e dashuruar se kurrë me miliarderin arab Hassan Jameel dhe nuk ka asnjë arsye se pse të mos ndodhë.

Flash Lajme

Më të lexuarat