Aktorja turke, Deniz Baysal, i ka dhënë fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me solistin e grupit, “Kolpa”, Barış Yurtçu. 28-vjeçarja dhe këngëtari ishin fejuar më 3 nëntor të vitit të kaluar, ndërsa tani që kanë mbushur 3 vite sëbashku, vendosën t’i drejtohen altarit.

Flash Lajme

Më të lexuarat