Nuk është hera e parë që aludohet se Rihanna është shtatzënë, madje në një interviste para disa kohësh ajo ka shprehur dëshirën për një fëmijë.

Vlen të theksojmë se ajo është më e dashuruar se kurrë me miliarderin arab Hassan Jameel dhe nuk ka asnjë arsye se pse të mos ndodhë.

Flash Lajme

Më të lexuarat