Aktorja turke shumë e njohur prej rolit të saj në serialin ‘Kurt Seit dhe Sura’, Farah Zeynep Abdullah ndodhet në Shqipëri. Këtë e ka bërë me dije vetë Farah, e cila ka postuar disa foto në rrjetin social ‘Instagram’, ku na ka treguar se është rikthyer për pushime në vendin tonë dhe këtë herë ka zgjedhur Sarandën.

Flash Lajme

Më të lexuarat