Nga filmat komedi, aksion, horror, dramë, me superheronj e deri tek ata biografikë që kanë rezultuar shumë të pëlqyeshëm për shikuesit.

Duhet theksuar se që në vitin 2018 e kemi parë filmin me superheroin me ngjyrë që u shndërrua në hit, Lady Gagan që u bë yll i vërtetë filmi, si edhe portretizimin fantastik biografik të Freddie Mercuryt nga Rami Malek.

Një vit më parë, moderatorja shqiptare u bë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë djalin Tomos. Dje i vogli saj ka bërë 1-vjeç dhe nuk kishte se si të mungonte dedikimi aq i ndjerë nga mami i tij, gazetarja e njohur Elona Duro, për të cilën ka qenë një vit i lodhshëm, i mrekullueshëm, i pakrahasueshëm me gjë tjetër.

Flash Lajme