Bashkëshorti i Vaçe Zelës ka zbuluar për publikun se si është njohur për herë të parë në Lushnje me artisten e madhe.

Pjetër Radiqi, i ftuar së bashku me të bijën, Irma, dhe miq e të njohur të Vaçes ka treguar sekrete nga nisja e tyre e dashurisë dhe se si ishte jeta me një divë të muzikës si ishte Vaçja.

Pak kohë më parë, Dhurata Dora dhe reperi algjerian, Sool King, lajmëruan bashkëpunimin e tyre nëpërmjet një video në ‘Instagram’.

Lajmi u prit shumë mirë nga fansat e tyre, të cilët ishin të emocionuar për këtë projekt, por para disa ditësh, dikush publikoi këngën e plotë të tyre dhe po qarkullon kudo në media.

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All