Aktori i humorit Bes Kallaku ka më shumë se dy vite që punon për këtë projekt dhe në këtë periudhë të krizës politike gjen momentin për të zbuluar disa detaje të reja.

Bëhet fjalë për një film, i cili mban titullin “Falco. Zoti ju rujt ër ejj”, dhe do dalë në kinema shumë shpejt.

Me anë të një fotografie në llogarinë e tij në Instagram, Bes Kallaku shfaq veten në rolin e laçianit si politikan.

“Voto Partinë Para Albania. Stop vjedhjes ër ejjj”, është slogani i partisë së Besit, ndërsa tregon se ka dy vite që po punon për këtë film./e.k-Dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat