Sot, Ledion Liço feston ditëlindjen. Bashkëshortja e tij, Sara Hoxha, i ka bërë një urim të bukur në Instagram, ku dhe ka zbuluar se foshnja e dytë që po pret.

Sara dhe Ledioni do të bëhen prindër të një djali të dytë.

“Si dot vite më parë, në ditëlindjen e tij, kam takuar shpirtin tim binjak. Nuk ka njeri më të mirë dhe baba më të mirë, që mund të kisha kërkuar për dy djemtë tanë. Të dua”, shkruan Sara./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@sarahoxhaaa) on


Flash Lajme

Më të lexuarat