E keni vënë re që zonjat mbretërore gjithmonë mbajnë me vete një çantë të vogël. Misteri që kemi të gjithë ne është se çfarë mbajnë në kuletë?

Këtë na e zbuloi mbretëreshë Maxima e Holandës. Gjatë një banketi zyrtar në Parlamentin Presidencial të Dublinit, gjatë vizitës 3-ditore.

Ajo kishte veshur një fustan mahnitës, dhe në dorë mbante kuletën tipikë, të cilën ia kishte lënë zinxhirin hapur.

Falë këtij incidenti, u zbulua se zonjat mbretërore mbajnë në çantë celularët./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat