Këngëtarja e famshme dhe superseksi vazhdon të ‘godasë’ ndjekësit e saj me postime që marrin miliona like.

Në postimin e fundit në Instagram bukuroshja shfaqet tejet provokuese dhe e mahnitshme.

Përpos një këngëtare e madhe Rihana është dhe një femër me forma që çdo femër do ti donte.


Flash Lajme