Donatella Versace

Kush nuk do ta dëshironte bukurinë dhe rininë e përjetshme, por kur kërkon shumë ndonjëherë ngelesh pa gjë fare.

Ata të cilët e kanë më shumë problem kalimin e viteve dhe plakjen janë personazhet e famshëm të botës së spektaklit të cilët bëjnë ndërhyrje pa fund për të ruajtur rininë dhe bukurinë e tyre.

Më poshtë ne kemi sjellë për ju disa nga VIP-at të cilët janë shpërfytyruar për shkak se operacionet plastike të shumta që kanë bërë, nuk kanë shkuar ashtu siç duhet.

Nga Carla Bruni, tek Cameron Diaz dhe tek Silvester Stallone dhe John Travolta ja si janë shpërfytyruar aktorët dhe VIP-st tuaj të referuar.

Nëse nuk ju hapet foto kaleria klikoni (këtu)/Dritare.net

Foto 1 nga 40


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All