Aktori i njohur turk Gokberk Yildirim, i cili luan rolin e Muratit në serialin “Më fal” dhe që ka çmendur vajzat me pamjen e tij, është i lidhur me një vajzë shqiptare.

‘Iconstyle’ ka zbuluar se aktori turk është në një lidhje dashurie me modelen kosovare Liridona Bajrami.

Në fotot e publikuara nga ‘Icon Style’ çifti shihen pranë njëri-tjetrit të përqafuar, në ashenosur apo duke drekuar.

Gokberk Yildirim është shumë i njohur falë serialit ‘Më fal’, ndërkohë nuk dihet se prej sa kohësh është në lidhje me Liridonën, një nga vajzat më bukuroshe të Kosovës./Dritare.net

Foto 1 nga 5


Flash Lajme

Më të lexuarat