Sado i angazhuar dhe punë të kesh, fundjava është për familjen. E tillë ka qenë dhe për modelen Chiara Ferragni dita e djeshme, e cila ka kaluar momente të bukura me bashkëshortin dhe dalin e saj.

Aq aktive sa është ajo në Instagram, nuk do t’i linte pa postuar këto fotot e bukura, për t’i treguar të gjithë botës se familja është gjithçka. Shihni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 11


Flash Lajme