Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, janë çifti i shoëbizit shqiptar që udhëtojnë shumë, dhe eksplorojnë vende nga më të bukurat në botë.

Ndërsa të gjithë kanë zgjedhur të shkojnë në plazh dhe vende të ngrohta, Marina dhe Geti kanë shkuar në Londër.

Përmes postimeve në Instagram, ata kanë ndarë momente nga rrugët e bukura londineze.

Mesa duket atje vera nuk ka mbërritur ende, sepse Marina na tregoi përmes një postimi se temperaturat ishin 16 gradë./E.B-dritare.net


Flash Lajme