Moderatorja e sportit, Ilda Bejleri është një prej emrave më të komentuar në mediat rozë, shkruan lajmi.net.

Ajo ka marrë vëmendjen me paraqitjet e saj nëpër stadiume të ndryshme por edhe me postimin e fotove në rrjete sociale, sidomos atë Instagram.

Thuhet se Ilda është një person shumë i afërt dhe ka shoqëri me emra të njohur, ndër ta Olti Currin me të cilin edhe është parë së fundmi në një pishinë.

Ishte Olti ai i cili i ka publikuar disa InstaStory krah Ildës.


Flash Lajme

Më të lexuarat