Këngëtarja e suksesshme në botë, Rita Ora, krenon çdo ditë shqiptarët me arritjet e saj në industrinë e muzikës.

Por, mesa duket, kënga nuk është pasioni i saj i vetëm. Rita Ora, përmes postimeve në Instagram, ka treguar se pasioni i saj është dhe futbolli, dhe pse nuk di të shënojë gola.

” U përpoqa shumë të shënoja një gol, në stadiumin e futbollit Chelsesa, dje”, shkruan Rita, e cila tregon se tentoi të shënonte me këmbë të majtë./E.B-driatre.net


Flash Lajme