Në prill të këtij viti lajmi që Adele u nda nga burri i saj, filantropi Simon Konecki pas një lidhje që zgjati tetë vjet.  Dyshja kanë edhe një djalë dhe gjithmonë ka qenë shumë privat sa i përket detajeve të jetës së tyre.

Adele ka postuar një video teksa ka thënë se ka festuar në një natë të çmendur.

Adele gjithnjë ka qenë fanse e zjarrtë e “Spice Girls” dhe së fundmi morri pjesë në koncertin e “Spice Girls” dhe shkruajti në instgram gjithë ndjesinë e saj të mrekullueshme.

“Hera e fundit që pashë koncertin e Spice Girls ishte para 21 vjetësh! E sonte unë qajta, qesha, bërtita, kujtova dhe rashë në dashuri më veten kur isha 10 vjet.” shkroi ajo në Instagram. “Nuk është sekret se sa shumë i dua, se si më kanë inspiruar të jetojë jetën dhe të mos kthehem mbrapa. Më në fund pata rastin të takoj Ginger, u deha me vajzat dhe nuk mund të besoj se sa shumë kam arritur. Faleminderit, nuk do të isha këtu ku jam pa ju 5 legjendat britanike! Ju dua!”-shkruan Adele./ I.M-Dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by (@adele) on


Flash Lajme