Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, janë në pritje të fëmijës së tyre të katërt. Ariana, e cila kohët e fundit po shijon pushimet verore, ka postuar një foto shumë të ëmbël nga plazhi e pishinat.

Sot ajo ka postuar një foto të ëmbël, ku tregon se është 5 muajshe shtatzënë dhe shkruan se ditët po ikin shumë shpejt.

Ariana dhe Ermali janë prindër të dy vajzave dhe një djali./E.B-dritare.net


Flash Lajme