Pritet që së shpejti Xhensila Myrtezaj të publikojë këngën e saj më të re që thuhet se do jetë ritmike e do kthehet në hitin e verës. Teksa të gjithë janë duke pritur këngën, Xhensila i ka lënë gojëhapur me foton më të re.

Këngëtarja ka pozuar në shtrat me tëbrendshme të zeza dhe një këmishë të zbërthyer.Kjo është hera e parë që e shohim Xhensilën me një set të tillë fotografik që është pëlqyer shumë.

Këngëtarja ka marrë shumë komplimente nga fansat dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe me këtë super imazh.


Flash Lajme