Vetëm pak ditë më parë videoja ku Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj putheshin dhe përqafohesh në pishinë bëri bujë në rrjete sociale. Por, përveç kësaj është diskutuar gjatë dhe lidhja e moderatores Bora Zemani me Donald Veshajn.

Megjithatë, çifti i dytë ende nuk është kapur ‘mat’. Në një dasmë madhështore katër personazhet e njohur kanë postuar foto, duke na treguar që ndodheshin bashkë.

Binjakët e “Al Pazar” tashmë mund të themi që nuk fshihen më në publik dhe shfaqen kudo me partneret e tyre.

   


Flash Lajme

Më të lexuarat