Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, para pak javësh është ndarë nga i dashuri i saj Isaac Carew.

Image result for dua lipa isaac carew

Pas ndarjes, mediet e huaja shkruajnë se ajo është në një romancë të re, me modelin Anwar Hadid, vëllian e Gigi dhe Bella Hadid.

Thuhet se Dua po kalon shumë kohë me Anëar Hadid, që pas ndarjes nga Isaac.

Një burim për tabloidin The Sun thotë se Dua ka një vend të veçantë në zemër për Isaac-un, por tashmë ajo po vazhdon jetën e saj me Anwar-in./E.B/dritare.net


Flash Lajme