Era Istrefi, këngëtarja shqiptare e njohur ndërkombëtarisht me këngën e saj “Bon  Bon”, së fundi ka sjellë një këngë me artistin rus Eldzhey.

Kjo këngë sapo ka thyer rekord, duke u renditur e parë në top 100 këngët më të dëgjuara në Rusi.

Lajmin e ka dhënë vetë Era përmes një postimi në Instastory.

Tashmë suksesi i Era Istrefit i ka kaluar kufijtë, duke u bërë një nga këngëtaret ë të dëgjuara në botë dhe që po sjell bashkëpunime me artistë të famshëm botërorë./.E.B-dritare.net


Flash Lajme